En yeni üyemizle tanışın!

122342-kinnarps-push-285x236px-1Akusto One – başarısı kanıtlanmış bir konsept

Akusto One, her biri 40 mm kalınlığa sahip esnek ses yutucu yeni serimizdir. Akusto One ile, duvarlarda beyaz ve gri boyalı kenarlarla çeşitlendirebileceğiniz yenilikçi tasarımlar ve desenler yaratabilirsiniz. Birbirinden farklı boyut, şekil ve renklerde sunulması, yaratıcılık olanaklarını neredeyse sınırsız kılıyor!

 


122349-kinnarps-push-285x236px-1Bir sanat eseri

Akusto One’nin özelliği tasarım ve esnekliğe aynı anda odaklanmasıdır. Doğru atmosferi yaratmak için farklı boyut, şekil ve renkleri bir araya getirmek kolaydır. Çok çeşitli renkler sunan Akusto One hem Texona, hem de Akutex FT yüzey ile kullanılabilir. Akusto ürünlerinin üzerine baskı yapmak da mümkündür. Ancak ideal akustik özellikleri korumak için, görüşünü almak üzere bölgenizdeki bilgili bir matbaacı ile iletişim kurmanızı tavsiye ediyoruz.

TEXONA RENK SERİSİ


108411-microsoft-warsaw-push-285x236-1Tüm dikey serimizi keşfedin

Akusto One, Ecophon Akusto™ ailesinin bir parçasıdır. Akusto serisi her biri muhteşem akustik özelliklere sahip üç farklı türde dikey ses sönümleyiciden oluşmaktadır. Akusto, duvardan duvara bir tavanın iyi bir ses ortamı oluşturmak için kendi başına yeterli olmadığı ortamlarda, akustik bir tavanın mükemmel tamamlayıcısıdır. Ancak yaratıcı bir tasarım öğesi olarak kullanmak için de idealdir.

TÜM AKUSTO SERİSİ


Zahmetsiz montaj

Ecophon 3. nesil cam yününü kullanmak, Akusto panellerin son derece hafif ve aynı zamanda son derece güçlü olması, dolayısıyla montajların kolay ve zahmetsizce gerçekleştirilmesi anlamına gelir. Akusto One montajının üç farklı alternatifi bulunmaktadır:

En önemli unsur hassaslık olduğunda

vertical-installation-small-1-1

Connect One, duvara vidalayabileceğiniz metal bir aparattır. Uçları, kesilerek çıkarılmış bir V-formuna sahiptir. Panelin arka kısmına vidalanmış iki Connect Absorber Anchor One’nin tutucuları olarak hareket ederler.

MONTAJ VİDEOSUNU İZLEYİN

Kendinizi ifade edin

vertical-installation-small-2-1

Connect One aksesuarı, Akusto One panellerini monte etmenin kolay bir yoludur. Tutucuyu duvara vidalayın, panelde bir delik açın ve paneli tutucuya geçirin. Paneli çeşitli renklerde sunulan bir düğme ile sabitleyin.

MONTAJ VİDEOSUNU İZLEYİN

Olabildiğince kolay

vertical-installation-small-3-122272-1

Connect One kanca sabitleyici, iki kancalı metal bir plakadır. Plakayı duvara vidalayın, ardından paneli kancaların üzerine bastırın. Yuvarlak ve kare biçimli 600 mm paneller yalnızca bir adet Connect One kanca sabitleyici gerektirirken, diğer tüm ürünlerde iki adet kanca kullanılmalıdır.

MONTAJ VİDEOSUNU İZLEYİN